Kategori
Uncategorized

Bashkëpunimi do të thotë bashkëpunim.”

Nuk ka forcë në botë përveç të gjithëfuqishmit që mund të më pengojë pa ushtruar misionin tim të besuar nga zgjedhësit shqiptarë,” !

Mendoj se PD do t’i kërkojë znj. Kim të kërkojë ndjesë publikisht dhe pa asnjë diskutim, ajo (PD) mbetet e hapur për bashkëpunim me gjithë partnerët.

Bashkëpunimi do të thotë bashkëpunim.”

Sali Berisha .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s