Kategori
Uncategorized

SPAK nuk heton “informacioni i rrjedhur” per 200 milion dollare te poseduara nga Edi Rama, te fshehura ne llogari off shore ne SHBA

Kastriot Islami me anë te nje statusi ne Facebook është shprehur se ka një pyetje për SPAK.

Një pyetje per SPAK?

Shperndajeni kete pyetje qe mos te fshehin koken si struci…***Perse nuk hetohet “informacioni i rrjedhur” per 200 milion dollare te poseduara nga Edi Rama, te fshehura ne llogari off shore ne SHBA ne emer te vellait re tij? Perse?

Argumenti se kjo “ngjarje” eshte parashkruar nuk qendron sepse pergjegjesia qe nga krijimi i SPAK bie mbi SPAK qe nuk ka marre ne hetim kete ceshtje.***Pres qe ky postim te botohet ne median mjerane te Rames qe thuhet se paguhet me parate e korrupsionit, krimit dhe trafiqeve te droges…!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s