Kategori
Uncategorized

Video .Kush është Soros në të vërtetë në raport me shqiptarët.

Video ekskluzie e Associated Press, e regjistruar në 29 Maj 1999 .

George Soros ishte kundër ndërhyrjes së NATOs në Kosovë!

George Soros në kulmin e bombardimeve në ish Jugosllavi, akuzonte jo sërbinë, por NATO_n, si shkaktarin e krimeve, dhe genocidit serb njësoj siç akuzonin gjithë komunistët dhe OJF_të e Soros në Evropë që protestonin çdo ditë kundër bombardimeve!

Video ekskluzie e Associated Press, e regjistruar në 29 Maj 1999 .

Kush është Soros në të vërtetë në raport me shqiptarët?
A është ai miku i shqiptarëve dhe a ka qenë ai në krah të popullit shqiptar të Kosovës në kohën e Genocidit Serb?

E vërteta është krejt ndryshe !

Derisa sa u dorëzua Serbia, George Soros mbante fjalime kundër ndërhyrjes së NATO_s dhe kërkonte që rasti kosovar të zgjidhej me paqe nga BE ( pra siç zgjidhën rastin e Bosnjes apo konkretisht Srebenicën me mijra e mijra qytetarë të pa fajshëm te masakruar nga paramilitarët sërbë )

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s