Kategori
Uncategorized

Një kujtesë për brumbujt e halesë !

Sali Berisha lideri i demokracisë shqiptare, dhe i parlamentarizmit pluralist.

Sali Berisha është edhe një Institucion demokratik i pa varur, i pa zëvëndësueshëm por dhe aq i nevojshëm për vëndin dhe interesat kombëtare .

Te dashur miq sot prita ne nje takim ambasadorin e Republikes se Hungarise, z Lorant Balla.

Ne kete takim shpreha mirenjohjen per mbeshtetjen e çmuar qe Hungaria mike i ka dhene dhe i jep Shqiperise si dhe diskutuam dhe shkembyem mendime per zhvillimet politike ne vend. sb

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s