Kategori
Uncategorized

Aleksandër Vuçiç: Për çdo serb te vrare do te vriten 100 muslimane!

Shkrim nga ish kryeministri shqiptar Sali Berisha .
Kliko mbi video për të parë deklaratën e Aleksandër Vuçiç /

Miq, Presidenti i Sebise Aleksander Vuçiç deklaroi tre dite me pare ne parlamentin e vendit te tij si i habitur se: “ka tentativa që të më shpallin kriminel në mënyrë që të dobësohet pozicioni i Serbisë”. Kjo deklarate e presidentit te serbomadhise vjen pasi politikane te rinj ne Europe mbi bazen e dokumentave te pakundershtuesme kane marre nismen e dregimit te tij ne Gjykaten e Hages per genocid dhe krime kunder njerezimit.

Duke pershendetur kete nisme sado qe te vonuar por te domosdoshme, ju ftoj miq te ti shtrojme disa pyetje presidentit te serbomadhise Aleksander Vuçiç.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s