Kategori
Uncategorized

Ti or mik nuk ke faj. Faji është i joni që të paskërkemi votuar.

Albert Avduli

Më duket se nuk do votoj dot(për zgjedhjet në PD) më tha një i njohuri im.

Nuk do ta kem emrin në listë dhe s’kam as kartë antarësie.

Pse s’i ke bërë praktikat? – e pyeta.

Eh, po, ja, ashtu, se kam qenë antar i këshillit kombëtar e s’u mora me ato shkresa.

E pra- ju përgjigja- ky është problemi real që kemi brenda subjektit.Me këtë rast ju lutem edhe “udhëheqësve” të tjerë që të anëtarësohen sa të mbarojë procesi i votimit se mund të jenë pretendentë apo kandidatë diku dhe s’janë antar.
Tani votojnë ata që kooptohen dhe i parasheh statuti si të tillë, por…
Kujtesë për ata që do mërziten nga këto radhëshkrime:

Lulzim Basha ka qenë dhe është antar i Partisë Demokratike te dega nr 8 Tiranë.

Sali Berisha është antar i Partisë Demokratike te dega nr 2 Tiranë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s