Kategori
Uncategorized

Henze: Rama e Roth me çmendurira politike , 15 kushtet për Shqipërinë janë aty dhe pa u plotësuar ato, nuk ka negociata.

Postimi i Martin Henze/

Copenhagen criteria and the 15 additional articles for Albania have been decided in the EU Council,in the European Parliament,in the German Bundestag,including the opening of legal proceedings against Rama for electoral fraud.The political dementia of Roth&Rama is not interesting

Kriteret e Kopenhagës dhe 15 nenet shtesë për Shqipërinë janë vendosur në Këshillin e BE, në Parlamentin Evropian, në Bundestag Gjerman, duke përfshirë hapjen e procedurave ligjore kundër Ramës për mashtrim elektoral. Çmenduria politike e Roth & Ramës nuk është interesante”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s