Kategori
Uncategorized

Unë nuk jam me Agron Shehajn

Nga Pëllumb Nako.

Bujari nuk eshte zgjedhur deputet asnjeherë sepse nuk ka qene ne pjesen fituese.

Jo me kot Agroni i fut ne lista fillimisht ne Vlore dhe pastaj ne Tirane. Kurse Bujari plot katër herë vetëm në Berat. Agroni mori më shumë vota në Tiranë. Bujari po ashtu, madje në zona të vështira.

Agroni pati mbeshtetje nga partia dhe u kthye ne star televiziv.

Bujari jo.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s