Kategori
Uncategorized

Kujt dreqin i duhen zgjedhjet në PD ?

Ka tete vjete qe vëndi po drejtohet nga MAFIA, ne te gjitha qelizat shteterore te saja, kjo me, mbeshtetjen dhe bekimin e ambasades amerikane dhe celules se BEs……

Kemi opoziten me PD udheheqese qe ka disa here qe po provon te rrexoi MAFIAn nga pushtetet por, jo vetem qe nuk po e rrexon por ajo, MAFIA po gjen mbeshtetje shume me te forte se me pare, nga krimi i brendshem dhe krimi politike i nderkombetareve, me ate amerikan ne krye……

Shkrim nga Koloneli SHIU-t Kostadin Koliqi /

Atëhere, kujte dreqin i duhen zgjedhjet ne PD?

Veçae kundershtareve te PDs, brenda radheve te saja, te gjithe sorosianeve, brenda dhe jashte PDs, i duhen

nderkombetareve si mbeshtetes te MAFIAs qeverisese, i duhen Kumbarit te MAFIAs, per shume aresye, por mbi te gjitha per te bashkeqeverisur dhe qe te behet i perjetshem si Kumbar…….

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s