Kategori
Uncategorized

Nuk është e lehtë lufta përballë MAFIAS !

Kolonel Konstadin Koliqi /

Basha i dha qytetari opozitarizmit por….nuk eshte fai i tije qe shqipot dominohen nga injoranca, nostalgjia per dhunen, per diktaturen qe shiten dhe blihen me lire se mallrat e perdorura te gabit,

Nuk eshte fai i tije qe e gjeti partine me figura te shpelara, te ardhur nga askundi, me njolla te shumta qe bene kariere te pamerituar dhe kur ju tregua vendi qe meritonin, menjehere u vune ne sherbim te MAFIAs se kuqe…….

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s