Kategori
Uncategorized

Zonja ambasadore, mos bëni ’naiven’: Krimineli Tom Doshi ka mbështetien e Ramës.

VIDEO/ Tom Doshi shan gazetarin Rakipllari: O kurvë, keni edhe fëmijë!

Ambassador, a government with the criminal Tom Doshi, leader of the PSD, whether indirectly or directly, whether he only supports the Rama Organisation SP or enters into coalition with his PSD, should be unacceptable to the USA and cannot be accepted, the same applies to Europe

Tom Doshi është ai…

Që nuk pyet më për SHBA-në, dhe perfaqsuesit e saj ne Shqiperi, dhe jo më të pyesi për opoziten, dhe ’drejtësinë’ e një narkoshteti me te cilin bashkqeveris.

I shpallur Non Grada nga Departamenti i Shtetit, për akuzat e tij ndaj Doshit për korrupsion dhe trafik droge, ky bleres votash, me miliona euro dhe dhunë, u rifut si hije në parlamentin shqiptar nëpërmjet partise qe drejton dhe miqve te tij që financon.

Ky trafikant i shpallur Non Grada, nga ju, është i pa prekshem, sepse është bashkpuntor dhe mik i ngushte i narkokryeministrit Rama.

Kjo eshte jo vetem e pa pranueshme por e turpshme zonja ambasadore.

Dhe jo vetem per ju që keni kaq kohë flisni, por pa mundur ta ndaloni, që ai të realizoje me ndimen e Ramës futjen e tij ne parlament .

Kjo vlen edhe per Bashkimin Europian, i cili per hater te ’stabilitetit’ ka mbyllur syte ndaj shtimit te trafikut dhe krimit te organizuar, dhe lidhjet e tij me qeverinë Rama.

Qeveri ku dy ministra te brendeshem dhane dorheqien per akuzat per lidhjet e tyre me trafikantet dhe krimin e organizuar.

Eshte e pa pranueshme zonja ambasadore, qe nje kriminel jo vetem ju ’sfidon’ por futet ne parlament me partine e tij jo vetem duke blere vota, por eshte gati per te berë koalicion qeverises me partine ne pushtet, dhe Edi Ramën.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s