Kategori
Uncategorized

Ish zdhensi PS dega greqi: Rama,frikacaku që ka kuptuar se as vetë socialistët nuk do ta votojnë.

Edvini u pret rrugën dhe kandidatëve emigrantë shqiptare që janë në Greqi, një javë para zgjedhjeve I fut ne karantinë 14 ditë.

Edvin neser do të përgjigjem me qetesi si kandidat I emigracionit ne Greqi, por edhe si ish-zedhenës.

Shpetim Zinxhiria /

Me 2013 premtove te drejten e votes, me 2017 e premtove perseri, dhe më 2021 i ndalove shqiptaret ne Greqi te votojne.

Zoti te meshiroftë dhe te denoftë.

Postimi ne FB i Shpetim Zinxhirisë /

Edvin Rama neser do të përgjigjem me qetësi dhe urtësi si kandidat për deputet, por edhe si ish-zedhënës i PS Dega në Greqi…!

Karantina 14 ditë për shqiptarët që vijnë nga Greqia. Një I çmëndur që kërkon të cmënde një popull të tërë.

por…
Edvin Rama, djali i Kristaqit në delirin e tij si një lider i madh hodhi një hap antidemokratik ndaj emigrantëve. Por si ish-zedhenësi I tij në Greqi në PS –Dega në Greqi do ti përgjigjem me urtësi dhe qetesi, duke mos haruar se u bë kryetar partie pa qene antar i PS.
Por si frikacak që është nga zbuluesit e patronazhit ka kuptuar se as vetë socialistët nuk do ta votojnë.
Edvini u pret rrugën dhe kandidatëve emigrantë shqiptare që janë në Greqi, një javë para zgjedhjeve I fut ne karantinë 14 ditë. Edvin neser do të përgjigjem me qetesi si kandidat I emigracionit ne Greqi, por edhe si ish-zedhenës.
Me 2013 premtove te drejten e votes, me 2017 e premtove perseri, dhe më 2021 i ndalove shqiptaret ne Greqi te votojne. Zoti te meshiroftë dhe te denoftë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s