Kategori
Uncategorized

ARTAN LAME THELLON MASHTRIMIN!

Artan Lame paska nxjerre nje sqarim dhe thote qe biseda eshte bere ne 2017. Genjen trashe edhe vazhdon te mashtroje pa turp, se hajduti nuk ka turp.
Rilindasit nuk kane turp.
Artan Lame nuk e permend fjaline e fundit kur me zerin e tij del qarte, kur thote kandidati i kerkon qe do te legalizoje shtepine!
O Lame ziu, o mashtrues ordiner ku kishte kandidat ne 2017 o mashtrues i paskrupullt.
Ku ka pasur Kadaster ne 2017.
Popull mos u genjeni nga keto mashtruese ordinere, por ndeshkojini me vote ne 25 prill.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s