Kategori
Uncategorized

Faraoni Ram-sej fytyra më e urryer ne emigracion shqiptar ne Greqi.

Punëmbaruari, fytyra më e urryer në emigracionin shqiptar në Greqi

Nga premtuar ne mashtrues.

Premtoi për votimet ne 2013 dhe po ashtu në 2017, por në 2021 i pengoi emigrantët të votojnë 5 ditë para me justifikimin e karantinës, në një kohë që spitalet në Shqipëri po mbylleshin nga numri i ulët i infektuarve me Covid-19.

Shpetim Zinxhiria, gazetar Athine.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s