Kategori
Uncategorized

Janë plot 130 milion Euro.

Jo 110, por plot 130 milion euro që do dalin nga leket e popullit për të paguar tekat e një kryeministri nè ikje.

Nga Dritan Kaba /


Me shumen qe do paguajme Becchetit do ndihmoheshin te gjithe te semuret me Covid qe te kalonin pa stres financiar semundjen.
Mijera familje ne kete kohe papunesie do ishin ndihmuar.

Jane plot 130 milion euro, jo 110 milion shpenzimet totale te ketij gjyqi ndaj Shqiperise qe ka vetem dy fajtore direkt, Edi Ramen dhe Erion Veline!


Ndaj ne 25 prill voto per ndryshimin e sistemit te kalbur te Rilindjes.
Ne 25 prill voto per hapjen e tregut te lire.
Ne 25 prill voto per punesimin e shqiptareve jo te bangladeshasve!


Ne 25 prill voto per te çuar para Drejtesise ata qe jane shkaktaret e kesaj gjendje ne Shqiperi.
Voto per te shpetuar Atdheun, Kombin, Familjen tende. Voto per veten, voto per femijen tend, voto per Shqiperine e te ardhmen e saj.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s