Kategori
Uncategorized

GËZUAR PASHKET 2021 + FELICES PASCUAS 2021.

Mysliman, Bektashian, Ateist, Agnostik dhe të Krishterë, Vëllezërit e mi të Gjakut:

Urimet dhe Shume Respekt më të mira për të gjithë ju, mu ashtu si thoshte At Gjergj Fishta:

”Vërtetë ne kemi Bajram e Pashkë, por Shqiptarinë e kemi bashkë!!!”…

Nga Kryepeshkop / Alejandrogreco/

Krishti u Ngjall!!!

Vërtetë u ngjall!!!

Me zemer ju uroj Gëzuar Pashkët për shum mote, me Bekimin e mbarësi e t’Madhit Zot,

Përfitoj nga rasti për të përshëndetur më dashuri të gjithë Mysliman, Bektashian, Ateist, Agnostik dhe të Krishterë, Vëllezërit e mi të Gjakut:

Urimet dhe Shume Respekt më të mira për të gjithë ju, mu ashtu si thoshte At Gjergj Fishta: “Vërtetë ne kemi Bajram e Pashkë, por Shqiptarinë e kemi bashkë!!!”… Feve të ndryshme, ideologjitë e ndryshme politike dhe opinionet, porse një Vend, Shqipëria, gjithmonë së Bashku për të ndërtuar një Komb i Vëllezërve!!!

Rroftë Shqipëria Etnike!!! I Liris se Iliris!!! Autoctonus!!!

Zoti e Bekofte Shqipërinë dhe Shqiptarët!!!

Shërbëtor i përulur i Zot dhe Shqipërisë, Shkelqësia e Juaj Imzot

+Aleksander I Shqipatrëve, Kryepeshkop – Bir I Shqiponjës

Rrofte Shqipëria e Bashkuar!!!

Instagran @alejandrogreco.oficial Foto: Con mi querido amigo Mons. +Alejandro P. Rodrigues, Obispo Primado de la Comunión Episcopal – Tradición Apostólica, y su Clero

Instagran @alejandrogreco.oficial Foto: Con mi querido amigo Mons. +Alejandro P. Rodrigues, Obispo Primado de la Comunión Episcopal – Tradición Apostólica, y su Clero

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s