Kategori
Uncategorized

Rumpall-kuçedra, kërcënon me vaksinat.

Vaksinat i ble Rama me lekët e xhepit?

Blihen me lekët e buxhetit ?

Apo i dergon mafia për interesat e saj, ”dhuratë per te mbajtur ne kembe narko-qeverine e saj në Tiranë !?

Rama dje u këthye nga nje kryeminister në një xhihadist ekstremist.

Ai nga Lezha perhapi për shqiptaret lajme paniku deri në terror.

Në gjëndje te rende mendore.

Xhihadisti Rama, dje i kercenoj shqiptaret se nëse nuk votojnë atë, nuk do kete më vaksina për ta, me nje fjalë shqiptaret vihen perballe dy alternativave mafioze te nje kryeministri narko-trafikan, faktikisht në gjëndje të rëndë mendore.

Simbas tij :

Shqiptarët ose do votojnë ”rilindjen” ose do presin në heshtie vdekjen, nga mavi-koviti.

E ska si te ndodhi ndryshe në nje vend ku prokuroria hesht.

Spaku hesht.

Shoqëria civile nuk reagon.

Ndaj mos prit !

Mos prit por çohu . Çohu dhe me votën, dhe grushtin tënd shtypi malavitat, mbetjet e diktatures dhe krimit te organizuar.

Koha është e jotja o popull, ndaj mos fli, dhe mos shit votën, por reago.

Reago sot, nesër është vonë .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s