Kategori
Uncategorized

Simboli sërb në zyrat e ”rilindjes”

Punë jo gjumë shkruajne në faqen e tyre freshistat e ”rilindjes” në njësine 8 në Tiranë, dhe nuk harrojnë të pershendesin me simbolin sërb të tre gishtave.

Tre gishtat

Dhe masakrat e paramilitarëve sërbë në Kosovè.

Tre gishtat.

Dhe krimineli Millosheviç.

Tre gishtat.

Dhe ”dashuria” Rama-Vuçiç, për copëtimin e Kosovës.

Tre gishtat.

E bandave dhe revolucionit komunist, të 1997 në Vlorë.

Ndaj mos harroni.

më 25 Prill.

Ketyre jo voten… Por Rrotën…

0000355914-003

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s