Kategori
Uncategorized

Rama kërcënon opozitën me krimin e organizuar .

Edi Rama dhe i deleguarit politik dhe bashkpjestar i bandave, Taulant Balla, dalin hapur jo vetem perballe opozites por perballe ligjit.

Krimi i organizuar eshte ne panik.

Perplasja e sotme me qytetaret protestues tregon se foleja e grerave eshte trazuar dhe nuk e ndien me veten e sigurte.

Keto banda, keta kriminele dhe trafikante kane pasur keto 8 vjet mbeshtetien dhe mbrojtjen e forte te narko-qeverise Rama.

dhe çdo krimineli, se ndryshimi nuk ndalet dot me asnjë instrument dhe se për çdo përpjekje që bëjnë, do të përgjigjen.

Edi Rama me aplikimin e planit banditesk, e bëri edhe më të qartë sot për njerëzit se kush janë dy alternativat e 25 prillit.

Pi cilet ishin banditet qe sot u munduan te prishin diten e veres ne Elbasan ???

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s