Kategori
Uncategorized

Sulmi në selinë e FRD, Berisha: Provokacionin puçist, terrorist i Edvin Drogës ndaj opozitës

Dënoj me ashpersinë më të madhe. provokacionin puçist, terrorist të Edvin Drages ndaj koalicionit opozitar. Sali Berisha .

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar me një shenim të shkurtër në faqen e tij në Facebook pas pushtimit të zyrave te FRD nga policia bashkiake dhe ndërhyrjes së Presidentit të Republikës.

‘Dënoj me ashpersinë më të madhe provokacionin puçist, terrorist të Edvin Drogës ndaj koalicionit opozitar’, shkruan Berisha në mesazhine tij.

Reagimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Veprime puçiste terroriste të Edvin Drogës!

Urdheron pushtimin e zyrave të FRD pas nënshkrimit të marrveshjes me PD!

Presidenti në mbrojte të kushtetutës!

Dënoj me ashpersinë më të madhe provokacionin puçist, terrorist të Edvin Drogës ndaj koalicionit opozitar. sb

Image

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s