Kategori
Uncategorized

Unë nuk marr përsipër të lidh ty me zinxhirë…por marr përsipër të të çoj pas hekurave .

Unë nuk marr përsiper të lidh ty me zinxhirë… është një punë që duhet ta bëjë ofelia qe ke në shtëpi,… po marr përsiper të kryej çdo akt ligjor që ty të dërgojë prapa hekurave për dëmin e madh qe i ke bërë këtij vendi’, shkruan Mesila Doda në postimin e saj.

‘Ti je një e keqe më e madhe se termeti, me e madhe se pandemia, sepse je një e keqe me vetdije, por ke një datë limit sot… 25 prillin’.

Reagimi i plotë i Mesila Dodes:

Llaxorja e lagjes hapi gojën… tani e paska zënë edhe me gratë… në fakt për ty s’do harxhoja kohë të shkruaja as dy rreshta… një langaraq burrë si ty që përgojon të madh e të vogël njerzit duhen vetëm ta përçmojnë, por kryeministri i vendit tim që sillet si më i fundit llafazan tavolinash meriton vetëm dy fjalë. Je i mjerë o i zi… je i mjerë se ke vetëm një mendim fiks në kokën tënde… pushtetin.

Dhe cilido që është mes teje dhe pushtetit meriton të fyhet e përgojohet… je mjeran burrë që vendin e ke në rrethin më të fundit të turpit të historisë… kam një lajm për ty. Unë nuk marr përsiper të lidh ty me zinxhirë… është një punë që duhet ta bëjë Ofelia qe ke në shtëpi,… po marr përsiper të kryej çdo akt ligjor që ty të dërgoje prapa hekurave për demin e madh qe i ke bërë këtij vendi. 

Shpresoj fort që atë ditë nuk do na sjellësh raportin mjeksor që je i papërgjegjshem për veprimet e tua sepse vuan nga patologji të rënda të trurit.

Image

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s