Kategori
Uncategorized

Se bashku do te fitojme! Shqiperia fiton! Shqiperia Ndryshon!

Bledion Nallbati / Devoll .

Të nderuar miq,bashkeqytetare te mi te Devollit dhe me gjere!
Sic është e bërë e ditur tashmë,janë zyrtarizuar listat e kandidateve per Deputet ne qarkun e Korcës.

Si nje prej jush si bashkeqytetari juaj,si bashkeudhetari juaj dje, sot dhe ne te ardhmen kam nderin dhe privilegjin te jem pjese e kesaj liste per tju perfaqesuar ne Kuvendin e Shqiperise.


Të dashurit,miqtë e mi,
ju jap fjalën se, ashtu si deri më sot bashkë kemi qenë,bashkë jemi e bashkërisht do të jemi edhe në të ardhmen për të zgjidhur hallet e gjithësecilit.Do të punojmë edhe luftojmë për një ekonomi e mirëqënie më të mirë,për shëndetësi më të mirë,për arsim cilësor,për punësim të qytetarëve,sidomos të të rinjëve,për më pak taksa e tatime,për më shumë akses në shitjen e produkteve vendas etj.


Ju falenderoj pa fund per gjithe besimin dhe mbeshtetjen qe me keni dhene nder vite!
Ju jap fjalën ,miq se: do të jem në cdo kohë,orë e cast në ndihmë të qytetarëve,për të dëgjuar zërin e tyre,për të përcuar zërin e tyre,për të zgjidhur problemet e tyre!


Se bashku do te fitojme!
Shqiperia fiton!
Shqiperia Ndryshon!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s