Kategori
Uncategorized

Me sa qindra mijëra euro komprometohen ndërkombëtarët e Tiranës?

Nga Herion Mesi-

Qeveria e Rilindjes ka thyer çdo limit korrupsioni, ka rekordin sa as një qeveri tjetër në lidhjet e saj me krimin e organizuar, manipulon me mediat sa askush tjetër në këto 30 vite, blenë ndërkombëtarët në Tiranë, por dhe në Bruksel sa askujt nuk i shkon në mëndje se si lëvizin milionat e eurove në xhepat e kësaj shpure ndërkombëtarësh që na japin leksione për demokracinë.

Sa qindra mijë euro marrin në dorë apo kur shkojnë gjoja me çanta diplomatike te shefi Rilindjes?

E dalin buzagaz, pas takimit!

Jo të gjithë ndërkombëtarët marrin nga Rilindja, por disa po!

Dalëngadalë, si me dosjet e Dibrës, do dalin edhe emrat e këtyre ndërkombëtarëve që hanë në grazhdin e Rilindjes, tani para zgjedhjeve.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s