Kategori
Uncategorized

Rama, Veliaj, Balla dhe shokët e tyre është në rrugën e kazanit të historisë.

Koha thërret në skenë Popullin !

Votën e lirë, lirinë e qytetarit, ligjin, dhe drejtësinë..

Martin Henze/. Politikan-Ekspert i çështjeve ekonomike dhe sociale pranë CDU-së gjermane.

NARCOS !

Koha thërret në skenë votën e lirë, popullin, lirinë, ligjin, dhe drejtësinë…

Koha thërret në skenë Partinë Demokratike.

Koha thërret në skenë opozitën e bashkuar “Shqipëria, shtëpia që fiton”.

Më tej Z.Henze shton se…

Dikur edhe Gorbaçovi një si Rama deklaroj në mënyrë pompoze, më 1989 në Berlinin Lindor :

Se kushdo që vjen më do dënohet nga historia…..

POR ….

Edhe në Shqipëri….

Sado të bërtasë dhe mashtrojë Rama, Balla Veliaj, dhe shpura e tyre vjedhes dhe narkotrafikantë

26 Prilli do jetë koha e qytetarit të lire dhe të qeverisë së re demokratike….

Pjesë nga statusi i Z.Martin Henze.

So it is, Rama , Veliaj, Balla and their comrades is on the way to the dustbin of history. “Whoever comes too late will be punished by history”, said Gorbachev on 7 October 1989 in East Berlin, 4 weeks later there was no longer a communist government…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s