Kategori
Uncategorized

Z. Kryeministër, mos kakaris si këndezi vetëm në mëngjes, por nga mëngjesi në darkë

Rama bën pretencë për gjyqtaren Hoxha, ndërsa për lavatriçet e miliona eurove Xhaçka dhe Manastirliu nuk i bën goja dhe shpirti ta hapi gojën

Rama sot në tv, vlerësoi arrestimin nga SPAK të gjyqtares Enkelejda Hoxha.

Prangosja e gjykatëses famëkeqe të Krujës dhe rrjetit të saj kriminal nga institucionet e reja të drejtësisë, është një lajm i shumëpritur për të gjithë ne, e për të gjithë atë shumicë dërrmuese shqiptarësh, që na kanë mbështetur me zjarr për Reformën në Drejtësi

A thua Ramanuk reagon sepse ka ”harruar” se në SPAK ka një akuzë për ministren e Jashtme, Olta Xhaçka.

Gjithashtu në SPAK ka akuza të rënda me fakte për tenderat e pandemisë në Ministrinë e Shëndetësisë, por kryeministri nuk ka folur.

Por kur korrupsionin dhe vjedhjen e bëjnë bashkpuntorët dhe zvendesit e tij, këto nuk quhen…

Kryeministri këndon si Këndezi majë plehut, vetëm në mëngjes, dhe jo nga mëngjesi në darkë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s