Kategori
Uncategorized

Presidenti Meta: Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë

Harrojeni: Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë.!

Më 25 prill 2021, Shqipëria në dorë të shqiptarëve!

Kreu i shtetit shton se zgjedhjet e 25 prillit do t’u kthejnë qeverisjen dhe drejtimin e vendit qytetarëve.

”Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë. HARROJENI! Më 25 prill 2021, Shqipëria në dorë të shqiptarëve”,-shkruan kreu i shtetit në facebook.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s