Kategori
Uncategorized

Kapitol Hill, ANTIFA, dhe Black Lives Matters.

Ne se do te denoheshin ngjarjet dhe autoret e djegies ,shkaterrimit te qyteteve e terheqjes zvarre te permendoreve te baballareve te kombit amerikan nga ANTIFA dhe Black Lives Matters (organizata ekstremiste majtiste), nuk do te ekzistonte ngjarja ne Kapitol Hill.

Ato ngjarje u nxiten, frymezuan dhe financuan nga satanistet , te cilet tani bejne moralistin dhe flasin per goditjen e demokracise. Demokracia u godit kur falangave te kuqe iu dha urdheri per djegien e Amerikes, cdo gje tjeter eshte pasoje!( per te mos thene e realizuar nga te njejtet autore)!

Ne ate kohe bota heshti, e ndersa komploti vazhdonte sipas planit, i projektuar ne laboratoret kineze dhe ne llozhat e erreta,dhe i zbatuar ne vendin me demokratik te botes,ne menyren me te pa besueshme, te paskrupullt ,te dhunshme e pa u ndalur para asgjeje ne emer te rivendosjes se “Rendit te ri boteror “ i cili kishte marre nje goditje te merituar e shokuese nga Presidenti Donald Trump!

Gjeneral i policisë Hysen Arapi.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s