Kategori
Uncategorized

Emigrantët homazh për Klodianin.Bastardi diplomat blindon ambasadën.

Ky është o qirios Aleksis Jasos, zv/ambasador shqiptar në Greqi që edhe sot ne ditë homazhi ne nderim të 25 vjeçarit Klodian Rashaj për të ndezur një qiri, ky antishqiptar një palaco burrë që paguhet nga taksat tona , theret dhe blindon ambasadën me 40 polic grekë me dy autobuza dhe 6 automjete kundrejt 5 organizatoreve, tre gazetareve,një kryetari shoqate dhe nje aktivisteje.

Athinë gazetari Shpetim Zinxhiria.

Ky është o qirios Aleksis Jasos, zv/ambasador shqiptar në Greqi që edhe sot ne ditë homazhi ne nderim të 25 vjeçarit Klodian Rashaj për të ndezur një qiri, ky antishqiptar një palaco burrë që paguhet nga taksat tona , theret dhe blindon ambasadën me 40 polic grekë me dy autobuza dhe 6 automjete kundrejt 5 organizatoreve, tre gazetareve,

🌑Ky palaco burrë ne vend te bashkohet ngushëllimit te ndizte nje qiri bashkë me ne e të komunikonte jo se nuk na njihte, por si nje armik shqiptar bëri te kundërten.

🌑Na vuri përball policisë dhe me arrogancë sëbashku me nje diplomat na kaluan pranë dhe shkuan te shijonin kafenë ne lokalin përballë.

🌑Janë këta plehra qe ne dite te tilla homazhi na vene përballë policinë greke e cila tregoi ate qe nuk tregoi ky palo burrë Zoti e meshiroftë dhe harram parate.

🌑I telefonova dy herë këtij por si një injorant nuk na u përgjigj pasi kishte vene kollare dhe veshur me kostum dhe sjellje banditi.

🌑E kishim theksuar ne rrjetet sociale se nuk eshte proteste po homazh, ky si armik bëri ate qe di.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s