Kategori
Uncategorized

Presidenti Trump : Amerika nuk do të jetë kurrë një vend socialist!

Këshilloj çdo vend prezent që të bëj njësoj si ne!
🌞 Nëse ju doni lirinë, bëhuni krenar për vendin Tuaj!
🌞 Nëse doni demokraci, merrni në dorë sovranitetin Tuaj!
🌞 Nëse doni paqe, doni kombin Tuaj!

President Donald J. Trump: Kam një mesazh për të gjithë botën: Amerika nuk do të jetë kurrë një vend socialist!


Në shekullin e kaluar, socializmi dhe komunizmi vranë 100 milionë njerëz! Siç e shihni, edhe sot Venezuela vazhdon të vrasë!

Këto ideologji totalitare, të kombinuara me teknologjitë moderne, janë në gjëndje të ushtrojnë pushtetin e tyre me format shqetësuese të represionit dhe dominimit!
Për këtë arsye SHBA do të ndërmarrë hapat e duhur ndaj teknologjive të huaja dhe investimet për mbrojten e të dhënave dhe sigurisë kombëtare!

Këshilloj çdo vend prezent që të bëj njësoj si ne!
🌞 Nëse ju doni lirinë, bëhuni krenar për vendin Tuaj!
🌞 Nëse doni demokraci, merrni në dorë sovranitetin Tuaj!
🌞 Nëse doni paqe, doni kombin Tuaj!


Udhëheqësit e mençur gjithmonë e vendosin të parën të mirën e njerëzve të tyre dhe të vendit të tyre!
🌞 E ardhmja nuk i përket globalistëve, e ardhmja i përket patriotiotëve!
🌞 A ardhmja i përket vende sovrane dhe të pavarura, që mbrojnë qytetarët e tyre dhe respektojnë fqinjët, dhe nderojnë diferencat që e bëjnë çdo vend special dhe unik!”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s