Kategori
Uncategorized

Z. Ambasadore,ke genjyer edhe Sekretarin e Shtetit duke e nxjerre bllof!

Nga analisti Dritan Kaba/

Kur je ne zyre e lexon twiterr-in e Kim.
🌚 Lexo, lexo edhe nuk kupton asgje!
😉 Thua edhe kjo pret 3 nentorin?!
😗 Zemra hiqe akullin nga goja!

🧐 Se ke genjyer edhe Sekretarin e Shtetit duke e nxjerre bllof!

Mjaft shetite me velinat e Edit.


🌚 P.s. ate punen e skafit nuk po e permendim sot.

🌚 As ate punen e arrestimeve te te ikurve nga kjo bote qe i pershendete,

🌚 as kur behesh mburoje e korrupsionit qeveritar,

🌚 as kur merr ne mbrojtje spiunet dhe kriminelet e diktatures,

🌚 as kur mbron oligarket.

😉 Nejse keto i kemi per here tjeter!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s