Kategori
Uncategorized

Na rrufsh o nalt’gjatsia jonë me shpurën Mov!

Émigracioni i emigrantëve shqiptarë, në Greqi eshtë katastrofë!

Eduart Tafaj Aktivist ne emigracion /

Jetojnë në delir…
Janë integruar plotësisht, sa ju duhet të falënderojnë Zotin Ed Rama, çdo zbardhje dite.
🌑-Janë OK, në shkolla e Universitete.. Ç’pret të shtoj mo mik :
🌑-gjuha shqipe, respektohet aq shumë, sa s’duhet ta flasësh.
🌑-Jane mijëra fëmijë, që marrin nënshtetësinë Greke, dhe do Zoti sprovojne të bëjnë ndonjë shaka me duar, se hahahaha përfundojnë n’ listën e zezë.
🌑-Na rrufsh o nalt’gjatsia jonë me shpurën Mov!

Do ja dalim se jemi shqiptarë!
Aman, vetëm mos hidhni takimin me kryetarin tuaj.
Lavdi PKKK…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s