Kategori
Uncategorized

Vetëm Rilindjen jo… Jo pash t’ madhin Zot.Jemi mos me keq.

EDUART TAFAJ –

Aktivist i mbrojtjes së të drejtave te emigranteve shqiptare në Greqi .

Këtu jemi alvanos, atje jemi Jorgo!!

Takimi i kryeministrit në Athinë ç’do na Risjellë!!??


🌑- Vetëm Rilindjen jo…

🌑- Jo pash t’ madhin Zot.
Jemi mos me keq.

🌑- Jemi pa pasaporta të Shqipërisë. Jemi pa pensione.

🌑- Jemi c’opra letrash higjienike, që i merr era nëpër dogana, sa herë na duhet të rikthehemi në vendin ku ngritëm foletë.

Ndaj z. Kryeministër mendohu pak, vetëm pak jashtë realitetit.

Këtu jemi alvanos, 🇦🇱 , atje jemi Jorgo!! 🇬🇷 ,


Votat si do i numëroni dhe kush do i numërojë!!!??!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s