Kategori
Uncategorized

AVNI DELVINA NE SHTEPINE E BARDHE!

Dritan Kaba/

Vepra artistike e Avni Delvina kushtuar Presidentit Trump arrin ne Shtepine e Bardhe.

Donald Jr. Trump me albumin e mjeshtrit ne duart e tij.

Nje falenderim shkon dhe per patrioten Evi Kokalari, qe e mundesoi dorezimin e albumit tek familja Trump.

Mua si shqiptar me ben shume krenar, ky sukses i Avni Delvines

Punimet ne album shumica jane nga ekspozita e hapur ne Tirane, qe pati nje jehone te jashtezakonshme ne mediat nderkombetare, vetem personeli i ambasades nuk gjeti kohe ta vizitonte. Besoj se eshte i qarte se kush jane punonjesit e saj dhe orientimi i tyre politik. Pothuaj te gjithe jane pjese e Deep State pa asnje dyshim.

Faleminderit mjeshter!

Te uroj nga zemra suksese te tjera, ne art, ne veprat e tua atdhetare dhe fitore ne betejat e tua te jashtezakonshme.

Avni Delvina eshte ambasadori real i shqiptareve ne Shtepine e Bardhe, ndersa kllounet e ambasades shqiptare atje jane vetem makineria e propagandes rilindase, antivlere e Kombit dhe sherbetore te ndyre te globalisteve marksiste!

Kontributi i Avni Delvines ne mbrojtje te kauzave kombetare, mbrojtjes se vlerave historike dhe te patriotizmit i japin dhe me shume nder familjes se tij te nderuar nga e cila rrjedh.

Nuk ka si te jete ndryshe, nje pinjoll i familjeve Delvina dhe Vlora qe kane dhene gjithshka per pavaresine dhe formimin e shtetit shqiptar.

Avni Delvina, ky fisnik modern, qe me penel, mendje dhe zemer na mbushi sot me krenari!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s