Kategori
Uncategorized

PYETJE PER OGERTEN QE BEN FILMA ME DOKTORA!

Dritan Kaba/

Kisha nje pyetje per Ministren e paafte, manipulatore te paskrupullt dhe pervetesuese e parave te shqiptareve, Ogerta, qe ka kater muaj qe na luan filma.

Keni nje koncension qe iu ka marre shqiptareve padrejtesisht 8 milion euro deri para mje viti pa bere asnje pune.
Nuk kam ende dijeni sa eshte shifra e vertete kete vit.por besoj ka shkuar tek 10 milion euro!
Koncensioni eshte per te bere analizat, se juve dhe kryeninistrit iu pret barku per shendetin e shqiptareve. Ketij kryeministri qe eshte autor i shume skandaleve, deri tek tradhetia e larte per copetimin e trojeve te Kosoves.
Pse nuk e ktheni kete koncension per kete periudhe per te bere analizat seriologjike falas per shqiptaret?!
Pse duhet te paguajne shqiptaret disa here, nje here me taksa nga xhepi i tyre per kete koncension, qe ne kete periudhe u pa qarte qe nuk ka asnje vlere dhe mje here tek laboratoret private?!
Ju jeni jo vetem hajdute te pacipe edhe pa moral, por edhe mashtruesa qe te beni t’ju urresh me gjithe shpirt!
Per pak para me shume ne llogarite tuaja jeni gati te luani me jeten e shqiptareve!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s