Kategori
Uncategorized

Rama në shërbim të lobit pro serb në Washington.

Presidenti Ilir Meta:

Lobit serb dhe atij pro rus ne Uashington i intereson perplasja civile dhe destabilizimi ne Shqiperi.

Ata kanë interes të madh që të ketë përplasje civile në Shqipëri dhe se aktet e qeverisë Rama janë në të njëjtën linjë me këto interesa.

Lobit tashmë shumë të fuqizuar pro serb në Uashington i intereson sot përplasja siç i interesonte edhe vjet përplasja për zgjedhjet lokale.

Edhe vjet aty ishte qëllimi, të ketë përplasje dhe gjakderdhje dhe opozita e Lulit dhe Monës të shpallej organizatë terroriste.

Kam shume prova dhe dokumenta qe do i bej publike ne kohen e duhur.

Mund të ketë ndonjë zhvillim interesant në Kosovë në periudhën në vijim.

Presidenti Meta beri nje deklarate te forte nga studio e ‘Opinion’.

Meta: Lobi serb dhe ai pro rus ne Uashington i intereson perplasja civile dhe destabilizimi ne Shqiperi.

Kam shume prova dhe dokumenta qe do i bej publike ne kohen e duhur. SMS qe u be publike sot do duket pa vlere ne raport me to.

Do flas ne te ardhmen dhe ne kohen e duhur

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s