Kategori
Uncategorized

Harram voten e djalit tim Dritan Leli. Më falni per fjalorin ! Po i them shtetit:te dhjefsha.mu ne shtet !

Lufte klase ???
Po ndihem shume keq jo per nje traste , po per mosperfilljen e shtetit.

Nie Çarçani.

Me falni per fjalorin ! Po i them shtetit:te dhjefsha.mu ne shtet !
Me marrin ne tel : nena ke nevoje per ndime ???
Un marr 70 mije leke pensjon. Nuk me thone : ke per te ngrene ?
Po tallin bythen , e ke marre pensjonin , i ke marre ilaçet. ?
Deri tani me kane marre 7 numra te ndryshem.
O shtet un jam e fisme dhe nuk ndëhem per nje pako makarona e per nje l vaj …
Tu vi turp qe kthyet luften e klasave. Enver Hoxha me persekutoi por me la te punoj , te jetoj si gjithe te tjeret. Te prishte shtepine por te siguronte banesen.

Ky shtet me prishi shtepine dhe me la ne rruge te madhe , me humbi vitet e punes e tani marr gjysem pensjoni.
Sot me ben sehir !!!
Me ben lufte klase , me privon ndimen , qe e jep ligji i ” luftes”
Nuk me pyet a ke per te ngrene , qe jam nje nene me nje femi student .. Vetem me 70 mije leke.
Un nuk votova por djali im votoi , erdhen e moren me makine , se qendra e votimit eshte ne shkollen tregetare.
Harram voten e djalit tim Dritan Leli. E kam fotografuar voten , se i premtova dikujt !! jo se e shita se as shitem as blien
Lufte klase ???
Po ndihem shume keq jo per nje traste , po per mosperfilljen e shtetit.
Un jam e forte , se jam rritur nga prinder model , nuk bie ne shesh , me shume i lyej buzet me te kuq.
Kujt nuk i pelqen ankesa ime ; me plasi b****
Une do ja dal ! Mjer ju qe do me gjykoni per keq mbasi ta lexoni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s