Kategori
Uncategorized

Çfarë bën acoromaxAlbanian në hamburg!? What the acoromaxAlbanian does in hamburg.

Çfarë bën acoromaxAlbanian në hamburg!?

Martin Henze/

Acromax is a small loser company in hamburg,due originally fromNRW,now tries to make propaganda for rama,is probably financed withTax money,that would be a criminal embezzlement,corruption. it is also interesting forGerman tax authorities,what the acoromaxAlbanian does in hamburg

Acromax është një kompani e vogël humbëse në hamburg, për shkak të origjinës nga NRW, shkruan keshilltari i CDU z.Martin Henze.

Acromax tani po përpiqet të bëjë propagandë për Ramën, duke kontrolluar dhe bllokuar në FB faqet e aktivistëve dhe kundershtarëve të narkoqeverisë-kriminale të drejtuar nga Rama-Veliaj.

Kjo kompani humbëse e financuar me leket e taksapaguesve shqiptare ne fakt ka lidhje te ngushta me qeverinë shqiptare, nëpërmjet ambasadores shqiptare ne SHBA Floreta Faber.

Ata ndjekin dhe kontrollojnë në FB gjithë aktivitetin dhe postimet e aktivisteve që denoncojnë me fakte dhe prova te pa kundershtueshme qeverinë dhe lidhjet e saj me krimin e organizuar, duke i bere repor dhe bllokuar faqet e tyre në FB.

Jane mbyllur qindra faqe aktivistesh qe denoncojne me publikime dhe video drogen dhe trafikun e saj drejt europes, video ku implikohet hapur ndihma dhe bashkpunimi i policisë shqiptare, deri ne ministrat e brendeshem, deputete te parlamentit, apo dhe vete familja kryeministrore.

Shqiperia nje vend qe aspironte per demokraci, ka plot 7 vjet nen narkoqeverine Rama qe eshte kethyer nje bazë e kultivimit dhe trafikimit te te gjitha drogerave drejt europes, nje vend ku parlamenti u mbush me trafikante dhe vrases te denuar neper europe.

Ne nje vend ku drejtuesit e pushtetit lokal ose kane qene vete te denuar per trafik ne europe, ose jane bashkpuntore po te krimit te organizuar.

Rama kërkon nepermjet ketyre kompanive fantazëm të bllokojë zërin e lire, dhe lirine demokratike e qytetareve për te informuar dhe për tu informuar…nje si diktatori dikur duke i detyruar te ndjekin apo besojne çmëndurinë e tij nëpërmjet lajmeve qe dalin nga foleja e qelbezuar e surrelit.

Financimi nga qeveria e kesaj kompanie do të ishte një përvetësim kriminal, korrupsion, shkruan perseri z. Henze.

Gjithashtu është interesante për autoritetet tatimore gjermane, çfarë bën acoromaxAlbanian në hamburg.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s