Kategori
Uncategorized

The government rama has due responsibility, put on the list of 20 terrible money laundering states, which thus supports terrorism.

Martin Henze/

Rama’s party has occupied all positions,one of the most corrupt in the world,

Rama po mbështet terrorizmin.

Në fakt, sipas shpjegimeve nga shtetet ndërkombëtare, partia e Ramës ka zënë një pozicionkryesor në listën e vendeve me qeveritë nga më të korruptuarat në botë, dhe për ketë përgjegjsia ështe e Ramës.

Rama ka përgjegjësinë kryesore, që vëndi i tij është në listën e 20 shteteve të pastrimit të parave të pista, parave të krimit të organizuar.

Në këtë mënyrë ky kryeministër dhe kjo qeveri mbështesi terrorizmin.

In fact, according to explanations from international states,rama’s party has occupied all positions,one of the most corrupt in the world,
the government rama has due responsibility, put on the list of 20 terrible money laundering states, which thus supports terrorism.
Rama is:no go…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s