Kategori
Uncategorized

Boll: PD nuk është Lopë për ta mjelë.

PD_është_aset_ideal_është_shpresa_e_vetme_e_shqiptareve!!!

…heshtje totale nga ish drejtoret, drejtoreshat e Bashkise Tiranes, nga ish drejtoret dhe drejtoreshat e ministrive ish keshilltaret ne kryeministri e ministri.
Asnje rrjesht te shkruar as per ligjin e plehrave, as per samitin e diaspores, as per Shqiperine e mbuluar ne droge ,as per vendosjen e rregjimit te vizave, as per ikjen e dritave orar e pa orar , as per papunesine varferine qe ka pllakosur vendin, as per te rinjte qe po largohen nga Shqiperia.
Ku jane po ngrohin vezet ??????!!!!
Ku jane ata qe deri dije mundoheshin kush e kush te rrinte prane kryetarit per te dale foto ???
Ku jane ata qe dije na beheshin me katolik se Papa???
Me te ndershem jane ata qe deklarojne dhe ikin po ju pse fshiheni ne skuta , ndoshta po beni avokatin e djallit ???
Ju jeni frikacake, sahanlepires e per te mos thene b…lepires.
Tash ja u njohim surratin po po edhe emrat skemi frike t’ju a themi ne vendin e kohen e duhur…

One reply on “Boll: PD nuk është Lopë për ta mjelë.”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s