Kategori
Uncategorized

Zotni, ju lutem a deshironi nje cakmak?

Zotni, ju lutem a deshironi nje cakmak?

Perse nuk takohen kandidatet per kryetare te popullit, te pakten vetem nje here me keta njerez, ti pyesin per jeten dhe hallet e tyre, apo dhe tju tregojne perralle-programin e Shqiperise Europiane.

Zotni, ju lutem a deshironi nje cakmak?

Perrallisni sa te doni zoterinj politikane, kjo eshte fytyra reale e Shqiperise.

foto e Urim Gjata

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s