Kategori
Uncategorized

Bashkim Gjini dhe Aida.

Bashkim Gjini dhe Aida.

Nje familje e respektuar Lushnjaro Korcare, dy qytetare drejtues ne organet e drejtesise dhe shtetit shqiptar.Nje familje e respektuar ne Korce,Pogradec,Lushnje dhe ne nje treve me te gjere shqiptare.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s