Kategori
Uncategorized

Berisha: Unë po luftoj për një opozitë të bashkuar pa pengmarrës

Unë nuk dua kurrë që ata të jenë peng por fakti është fakt, unë kam një parim që besoj se është shumë e gabuar të pretendosh ti arrish të gjitha sepse nëse e kërkon këtë duhet të shkelë çdo parim dhe ky është një gabim fatal për njeriun.

Unë do përpiqem që të bëj gjithçka të mundshme por nuk besoj kurrë që të çliroj një peng nga pengmarrësi i një tipi si Rama ndërsa për të tjerët nuk kam asnjë lloj kufizimi”.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s