Kategori
Uncategorized

Mos i bëni reklamë Sudes!

Ylli Manjani , ish deputet dhe minister i drejtesisë /

Injorojeni! Bojkotojeni Suden !
Fshijeni nga ekranet, ashtu siç u ka sugjeruar juve të fshini Berishën dhe opozitën e vendit tonë.

Bëjeni këtë deri sa ti përgjigjet pyetjeve tuaja,për Mcgolen, për korrupsionin masiv dhe për rolin e saj në minimin e demokracisë sonë të brishtë.

Ajo një ditë do japë llogari për çka bërë tek shteti i saj, por ju bëni detyrën tuaj.

Mos i bëni reklamë Sudes!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s