Kategori
Uncategorized

Soreca, merimanga e zezë, Alstair,-Fiksimi i sorosisteve, hyrja e dalja nga prapa…

Nga Avokate,-Adriana Kalaja /

Kjo për shkak të denoncimit dhe diskretitimit që i bënë kësaj çështje, Qendrestarët e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit deri me kallëzim në SPAK.

😉-Ruani ambasadorin britanik nesër….. 😉


🤣-Mos harroni, ruani edhe Merimangën e Zezë, alias Yuri Kim, se vdes për Resortet në jug.


💗-Kjo e tundit i frekuenton resortet me moderatoret bukuroshe…… 😉

P.S: Pse e kanë fiksim të gjithë këta sorosistët të hyjnë e dalin nga prapa………?

Avokate Adriana Kalaja

On 16.6.2021, Ambassador Soreca entered and exited the back door of the Constitutional Court, intervening for Veliaj on the issue of the National Theatre, a fact which terminated his mandate in Albania.

This is due to the denunciation and discretization of this issue by the Centers of the Alliance for the Protection of the Theater up to the report to SPAK.

Save the British Ambassador tomorrow….. 😉
Even the Black Spider, alias Yuri Kim, is dying for Resorts in the South.
He attends with the beautiful moderators…… 😉

We must not deny it.

Among other things, the ambassadors also have erotic corruption as a gift.

P.S: Why do these Sorosists have an obsession with entering and exiting from the back………?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s