Kategori
Uncategorized

Album nga ceremonia e 32 vjetorit të themelimit të Partisë Demokratike!

Nga Sali Berisha :

Shpreh mirënjohje të pakufishme për ata që rithemeluan PD.

Rroftë PD!

Azem, ti je gjallë!

Rrofshin demokratet dhe demokratët kudo që janë.

Zoti i bekoftë shqiptarët, flamurin, vendin tonë.”
sb

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s