Kategori
Uncategorized

Berisha: Lulzim Basha ishte një aksident!

Berisha: Qëndresë, qëndresë dhe vetëm qëndresë.

Berisha: Aksident, aksident, aksident.

Berisha: Se kam këtu listën e politikanëve gjumashë, do mbetesh pa përgjigje.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s