Kategori
Uncategorized

Faleminderit Ambasadore. Askush mbi ligjin, as Rama dhe Veliaj.

Nga Basir Çollaku /

Shumë e rëndësishme deklarata e ambasadores amerikane zonjës Yuri Kim. Askush mbi ligjin

Besoj e ka kryesisht për Edi Ramën dhe Erion Veliajn

Ndaj mbështet SPAK. Ka kohë që të gjithë presin përballjen e tyre me drejtesinë.

Që të hetojë Ramën e Veliajn

Për inceneratorët.

Portin e Durrësit

Butrintin

As Rama.e Veliaj nuk do të kursehen sipas kësaj deklarate. Ndoshta SPAK-ut, po i kërkohet më në fund, nga Ambasada Amerikane në Tiranë, sipas reagimit të zonjës Kim, të mos mbrojë askënd

Thua t’i marrë te pandehur të dy

Ramën

Veliajn

Askush mbi ligjin

As Rama

As Veliaj

Të dy kanë kërcënuar prokurorë e gjyqtarë më herët. Kjo nuk duhet toleruar më.

USA ndaj është partner i pazëvëndesueshëm për Shqipërinë.

Rama dhe Veliaj e të tjerë politikanë, zëvëndësohen kollaj krejt..

Faleminderit zonja Ambasadore.

I duhet kjo mbeshtetje SPAK k Ramës dhe Veliajt

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s