Kategori
Uncategorized

Neperkembja e Presidenteve amerikane / The Failure of American Presidents

Nga Bledi Kasmi …

Neperkembja e Presidenteve amerikane

Shikoni si tallet me presidentet amerikane, Linkoln dhe Trump. I vendos simbolikat e tyre tek vendi i kepuceve dhe keta ja tregon perfaqesuesve te BE.

Fatkeqesi qe ketu nuk ka me diplomate amerikane, qe te mund te mbrojne vendin e lirise, por ka vetem disa te emeruar te Soros per te cilet Amerika eshte biznes qe mund te neperkembet sipas interesave dhe jo ndjenje.

Ne foto po tregohen ku e kane vendin ne zyren kryeministrore Presidenti Linkoln dhe nje laptop me postimet e Presidentit Trump ne rrjetet sociale.

Dikur, ne kohen e “non grates” flamuri amerikan ngrihej perbri atij kombetar, sot neperkembet ne kete menyre te turpshme ne zyren e atij qe qeveris ne emer te disa diplomateve amerikane qe mbyllin syte dhe gojen perpara renies se Amerikes ne zyren kryeministrore.

The Failure of American Presidents

See how he mocks the American presidents, Lincoln and Trump. He puts their symbols on the shoes and shows them to the EU representatives.

Unfortunately, there are no American diplomats here who can defend the country of freedom, but there are only a few Soros nominees for whom America is a business that can be trampled on by interests and not feelings.

The photo shows where President Lincoln’s office and a laptop with President Trump’s posts on social media are located.

Once, in the time of the “non grates”, the American flag was hoisted next to the national one, today it is so shamefully trampled in the office of the one who governs on behalf of some American diplomats who close their eyes and mouths before the fall of America in the prime minister’s office.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s