Kategori
Uncategorized

”A janë Inceneratorët një këmbim për dosjen ruse” ?

Po ju them me përgjegjësi të plotë se ditën e enjte, menjëherë mbas emisionit Opinion, ku Edi Rama desh ia mbathi si i tromaksur si asnjëherë kur i doli çështja e inceneratorëve.

E patë si ngrit ?

Dhe menjehere pas këtij emisioni ai deklaroi se atij (Bashës) unë i kam mbyllur dosjen ruse.

Ajo që në atë kohë unë e mohoja se është ruse, ajo, sipas Edi Ramës dhe sipas disa të dhënave të tjera, ka qenë ruse. është shumë thjeshtë e investigueshme, shumë thjeshtë e hetueshme.

Shkoni në Prokurori dhe kërkoni listën e sponsorëve të tij në SHBA dhe keni për të parë se asnjè prej tyre që Basha deklaron se kane sponsorizuar apo dhene para Nick Muzinit nuk deklaron se kanë sponsorizuar a i kanë dhënë parate, asnjë .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s