Kategori
Uncategorized

Ferrat në rrugën e Partisë Demokratike, nuk janë Ide, as bashkim .

Vota e lirë e antarësisë, është bangoprova më e mirë.

Futuni, dhe kandidoni .

Futuni dhe provoni se sa ju vlen lëkura përballë votes së lirë dhe demokratëve …

Por ju nuk perfaqsoni demokratët, por bizneset dhe pazaret tuaja, ju jeni thjesht Selami Jenisherë me një përdorim, ndaj lerini skuthlleqet, pazaret, lëpirjet dhe ambasadorët, (Lepirjen me ambasadoret e kane provuar edhe te tjere para jush dhe kane dalë cullak) por gjeni burrërinë duke i ikur pengmarrjes, dhe shpërblejani antaresisë besimin që ju dha me votën e tyre .

Përndryshe vuloseni halenë se po qelbni dynjanë …

Jeni skuthë, përçarës dhe pazarxhinj të ndyrë !

Kjo sepse juve, ju solli aty në ato karrige parlamenti, jo integriteti perkushtimi, apo lidhjet me Partinë Demokratike, por miqësia me peng-kryetarin, pazaret, lëpirja dhe tufa me euro …

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s